Szkolenia

SZKOLENIE – OSIĄGANIE CELÓW  ROZWÓJ

Proponujemy skorzystanie z niepowtarzalnej oferty szkoleń prowadzonych osobiście przez Mateusza Kusznierewicza. Szkoleniowa przygoda Mateusza rozpoczęła się w 1996 r., tuż po zdobyciu złotego medalu na Igrzyskach w Atlancie. Olimpijskie laury sprawiły, że z dnia na dzień stał się rozpoznawalny. Ludzi interesowało, w jaki sposób kieruje swoją karierą, szukali recepty na sukces. Mateusz postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami. Od tamtej pory przeprowadził ponad 350 szkoleń i wciąż doskonali swoje prelekcje.

 
Sport i biznes mają ze sobą wiele wspólnego bowiem w obu do osiągnięcia sukcesu niezwykle ważne są te same wartości: cierpliwość, praca zespołowa, umiejętność radzenia sobie z porażkami i wyciąganie z nich konstruktywnych wniosków oraz prawidłowa reakcja w warunkach ekstremalnych. Podczas szkoleń, spotkań oraz różnego rodzaju eventów Mateusz pokazuje własną alternatywną drogę – wykorzystania doświadczeń sportowych w życiu i biznesie.

Każde z przeprowadzonych szkoleń jest inne, skrojone na miarę konkretnej firmy i potrzeb jej pracowników. Tematyka dotyczy takich zagadnień jak: motywacja, połączenie sportu i biznesu i rozwój osobisty:
  • "Moja pasja - Moją motywacją" - wykład podczas którego Mateusz opowiada o swojej karierze, osiągnięciach sportowych na podstawie udziału w 5 Igrzyskach Olimpijskich, pokonywaniu słabości, motywacji, wytrwałości, wyznaczaniu celów, systematycznej pracy, komunikacji w zespole, radości z osiąganych sukcesów i umiejętności zapominania o porażkach, aby móc walczyć dalej.
     
  • "Złap wiatr w żagle biznesu"  - wykład poświęcony możliwościom wykorzystania doświadczeń zdobytych podczas kariery sportowej w biznesie poparty konkretnymi przykładami, które Mateusz stosuje w swoich projektach i firmach. Sport i biznes mają ze sobą wiele wspólnego, w obu liczą się dokładnie te same umiejętności: komunikacja, samodyscyplina, pasja, cierpliwość, umiejętność radzenia sobie z porażkami i świadoma reakcja w zmiennych warunkach.
     
  • "Rozwój osobisty" - cykl szkoleń prowadzonych w formie 4 warsztatów tematycznych dotyczących rozwoju osobistego, gdzie Mateusz omawia takie zagadnienia jak motywacja, zarządzanie czasem, stresem, swoje doświadczenia sportowca, przedsiębiorcy i promotora żeglarstwa. Przedstawia również inspirujące przykłady ze swojego życia, które mogą każdemu pomóc osiągnąć sukces.
W spotkaniach z żeglarzem biorą także udział kandydaci na managerów. Tak było na przykład w trakcie cyklu szkoleń dla Unilever (w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu), w których uczestniczyli studenci zainteresowani pracą w tej korporacji. Wśród firm, które zaprosiły Mateusza Kusznierewicza, znalazły się m.in.: Sony Ericsson (szkolenie w języku angielskim dla kadry zarządzającej z całego świata), Bank Pekao S.A., GlaxoSmithKline, Mercedes – Benz, Szkoła Główna Handlowa, w której na specjalne zaproszenie Tomasza Redwana, żeglarz zdradzał studentom tajniki rozwijającego się w Polsce marketingu sportowego, a także Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, gdzie studenci podyplomowych studiów Psychologii Sportu Pozytywnego dowiedzieli się jak wielką siłą jest motywacja w dążeniu do wyznaczonego celu i jak pasja pomaga w realizacji marzeń.
Pasja, doświadczenia i praktyczna wiedza przekazywane w wystąpieniach Mateusza inspirują i motywują słuchaczy.Zapraszamy do współpracy
Mateusz Kusznierewicz wraz z Załogą Akademii
Kontakt
Przejdź na stronę
Klub Mila Zegrzynek

Newsletter

// Kod Display - Strona główna i wszystkie podstrony serwisu