Żeglarska przygoda – 14 dni 14 dni

od 2599 zł

Zarezerwuj

Dla kogo

Dzieci i młodzież w wieku 8-13 lat

Czas trwania

14 dni

Lokalizacja

Jezioro Zegrzyńskie, Klub Mila Zegrzynek

Obóz przeznaczony dla najmłodszych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z żeglarstwem. Żeglarska przygoda to program przygotowany specjalnie dla Was! Na pewno nie będziecie się nudzić, o co zadbają doświadczeni instruktorzy i wychowawcy. Nauczycie się podstaw żeglowania, poznacie nowych przyjaciół, a czas na lądzie spędzicie na grach, zabawach oraz wycieczkach rowerowych. Odwiedzicie również aquapark oraz park linowy. Na obozie otrzymacie mnóstwo wiedzy, ruchu i humoru. Przeżyjecie przygodę życia i wrócicie lepiej przygotowani także do Waszych codziennych wyzwań.

W program obozu wpleciona jest atrakcyjna fabuła. Podczas zajęć wykonujecie szereg dodatkowych zadań, które składają się w jeden cel, którym będzie… ale tego dowiecie się już na obozie 😉

 

Oferta do pobrania: Obóz Żeglarska Przygoda 14 dni (PDF)

  • Żeglarstwo – 6 bloków po 2,5 h
  • Rowery
  • Kajaki
  • Gry zespołowe
  • Aquapark (Warszawianka w Jachrance lub Aquapark Fala w Stanisławowie Pierwszym)
  • Park linowy
  • Ogniska i animacje

Kod imprezy

Termin Cena

OŻPZ1

2.07-15.07

2 699 zł

OŻPZ2

16.07-29.07

2 699 zł

OŻPZ3

30.07-12.08

2 599 zł

OŻPZ4 13.08-26.08

2 599 zł

Zakwaterowanie

Klub Mila Zegrzynek w Jadwisinie k/Serocka nad Jeziorem Zegrzyńskim, położony 30 km od Centrum Warszawy. To bezpieczne, kameralne, pełne uroku, posiadające znakomity mikroklimat, a jednocześnie tętniące życiem miejsce. Cisza, las, jezioro, z dala od codziennego zgiełku, zapewnia zaskakujący spokój, jak na tak niewielką odległość od miasta. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami urządzone są w stylu kajut na klasycznym żaglowcu. Nowoczesne i funkcjonalne. Mieszkając w nich, uczestnicy naszych obozów mają szansę poczuć atmosferę prawdziwego rejsu – zasypiają i budzą się na statku.

MBI_4922 mila__4933

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie, serwowane w restauracji Klubu Mila – obiad w formie bufetu. Woda pitna – nieograniczona ilość, dostępna dla uczestników obozu przez cały dzień.

Co ze sobą zabrać?

Latarkę (najlepiej czołową), strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy), przybory do mycia, 2 ręczniki (w tym jeden plażowy) kurtka przeciwdeszczowa (najlepiej sztormiak), pomadkę ochronną, pełne obuwie z miękką podeszwą (2 pary), nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, spray na komary, bidon na wodę.

Świadczenia w cenie

Żeglowanie na jachtach Sigma 600 Club, zakwaterowanie w Klubie Mila w Zegrzynku (13 noclegów), pełne wyżywienie, opieka wykwalifikowanej kadry, realizacja programu, ubezpieczenie NNW uczestnika w wysokości 10 000 zł.

Kadra

Akademia Kusznierewicza to ludzie z pasją, współpracujący z nami od lat – wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, sternicy, trenerzy, wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA

8:00 Gimnastyka poranna
8:30 Śniadanie
9:15 Apel organizacyjny
10:00 Zajęcia programowe
13:30 Obiad
14:00 Przerwa poobiednia
15:00 Zajęcia programowe
19:00 Kolacja
20:00 Zajęcia wieczorne
22:00 Cisza nocna

Własny

Przyjazd pierwszego dnia od godz. 16:00 do 18:00, wyjazd ostatniego dnia od 10:00 do 11:00.

Jak dojechać?

Jadąc od Warszawy w stronę Serocka, na wysokości Borowej Góry należy skręcić z obwodnicy w prawo (drogowskaz Jadwisin), następnie w lewo zgodnie z tablicą informacyjną Klubu Mila. Tuż za wsią zjeżdża się szutrową drogą w dół do Wąwozu Szaniawskiego.

Mapa dojazdu i ośrodka dostępna jest pod linkiem: http://www.klubmila.pl/

Autokar – dodatkowo płatny, wymagana wcześniejsza rezerwacja

Wyjazd z

Katowice, Częstochowa, Łódź
Cena

150 zł

Cena za transport w obydwie strony. Transport autokarem będzie możliwy w przypadku zebrania grupy 10 osób.
Szczegółowe informacje dotyczące przejazdu podane są w Regulaminie dojazdu Akademii Kusznierewicza.

Wyżywienie

W przypadku dzieci wymagających specjalnej diety, istnieje możliwość dostosowania posiłków do potrzeb uczestnika (np. dieta wegetariańska) bez dodatkowych opłat. Prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby w momencie dokonywania rezerwacji.

„Rodzice na weekend”

To oferta przygotowana specjalnie dla rodziców, którzy chcą odwiedzić swoją pociechę a przy okazji odpocząć od miejskiego zgiełku. W tym wypadku regulamin obozu obowiązuje również rodziców. Odwiedziny odbywają się w niedzielę od śniadania do obiadu. W tym czasie rodzice mogą zabrać uczestnika poza teren obozu po wcześniejszym podpisaniu dokumentu poświadczającego odbiór. Istnieje również możliwość przyjazdu rodziców w sobotę (z noclegiem i kolacją, w miarę dostępności miejsc) oraz wykupienia śniadania
i obiadu w niedzielę. Dzieci, których rodzice nie odwiedzą, będą w tym czasie uczestniczyły w zajęciach programowych.

Cena: Zgodnie z cennikiem Klubu Mila w Zegrzynku.

SIGMA 600 CLUB

Nowoczesny i specjalnie zmodyfikowany dla Akademii Kusznierewicza jacht Sigma 600 Club. Jest to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2.

W ocenie naszych ekspertów, w tym Mateusza Kusznierewicza, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących, a jednocześnie satysfakcjonujący nautycznie w pływaniu regatowym.

Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

DSC_5012 DSC_4961

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury