OBÓZ ŻEGLARSKI LEGII WARSZAWA

2399 zł

Zarezerwuj

Dla kogo

Dzieci w wieku 7 – 11 lat rozpoczynające swoją przygodę z żeglarstwem

Czas trwania

14 dni (niedziela – sobota)

Lokalizacja

MAZURY - Klub Mila Kamień

Obóz sekcji żeglarskiej Legii Warszawa to idealna propozycja dla wszystkich dzieci chcących rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem regatowym pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Podczas dwutygodniowego obozu na Mazurach nauczycie się żeglować na łódkach regatowych klasy Optimist, weźmiecie udział w wielu ciekawych zajęciach sportowo-rekreacyjnych oraz poznacie trenerów, którzy poprowadzą szkółkę żeglarską po wakacjach.
Obóz kończy się regatami oraz zaproszeniem dołączenia do szkółki żeglarskiej w klasie Optimist, która będzie organizowana na Jeziorze Zegrzyńskim od września 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE OFERTĘ: Obóz WINDSURFINGOWY organizowany przez sekcję żeglarską Legii Warszawa.

 

Oferta do pobrania: Obóz Żeglarski Legii Warszawa (PDF)

w programie

  • Szkolenie żeglarskie na łódkach Optimist (pływanie indywidualne i dwójkami) z asystą trenera
  • Żeglowanie na jachtach klasy Sigma 600 Club (załogi 5 osobowe)
  • Treningi sportowo – rekreacyjne (gry sportowe, drużynowe, rekreacyjne i terenowe)
  • Wycieczki kajakowe i rowerowe
  • Zajęcia z teorii żeglowania
  • Ogniska i animacje wieczorne

Obóz kończy się regatami oraz zaproszeniem do dołączenia do szkółki żeglarskiej, która będzie organizowana na Jeziorze Zegrzyńskim od września 2017 roku.

Kod imprezy Termin Cena
OLWK1 02.07- 15.07 2 399 zł
OLWK2 16.07 – 29.07 2 399 zł
OLWK3 30.07 – 12.08 2 399 zł

SPECJALNA CENA DLA CZŁONKÓW SEKCJI ŻEGLARSKIEJ I SZKÓŁKI ŻEGLARSKIEJ – 10%

Zakwaterowanie

Klub Mila w Kamieniu k/Ruciane-Nidy nad Jeziorem Bełdany. To nowy ośrodek sportowo-rekreacyjny. Dysponujemy 15 nowymi drewnianymi domkami. Każdy domek składa się z dwóch niezależnych pokoi 4-osobowych z łazienką i tarasem. Nasza baza zlokalizowana jest w cichym, ustronnym i bezpiecznym miejscu na terenie dawnego ośrodka turystyki wodnej PTTK.

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie. Woda dostępna dla uczestników obozu dostępna przez cały dzień.

Co ze sobą zabrać?

Strój kąpielowy, pianka żeglarska lub pływacka, buty żeglarskie (wodoodporne, pełne), strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy) przybory do mycia, 2 ręczniki (w tym jeden plażowy), kurtka przeciwdeszczowa (najlepiej sztormiak), pełne obuwie sportowe (2 pary), nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, spray na komary, bidon na wodę.

Świadczenia w cenie

Realizacja programu obozu wraz z wypożyczeniem niezbędnego sprzętu, żeglowanie indywidualne na jachtach Optimist (minimum 8 bloków zajęć na Optymistach) oraz Sigma 600 (3 bloki zajęć, w załogach 5 osób + instruktor na jachcie), asystę trenerską z motorówki podczas zajęć żeglarskich na Optymistach, zakwaterowanie w Klubie Mila w Kamieniu w pokojach 4 osobowych z łazienką, pełne wyżywienie (3 posiłki), opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej, rowery, kajaki i sprzęt sportowo-rekreacyjny do realizacji programu, materiały programowe, pamiątkowa koszulka, ubezpieczenie NNW 10 000 zł.

Dojazd

Proponujemy (dodatkowo płatny) dojazd autokarem z Warszawy: Wyjazd w niedzielę rozpoczynającą turnus ok. 10:00, powrót w sobotę kończącą turnus ok. 17:00. Miejsce zbiórki: ul. Poleczki 23, Warszawa (Parking na terenie Platan Park) – dodatkowy koszt dojazdu autokarem 120 zł / osoba.

Opcjonalnie

W przypadku młodzieży wymagającej specjalnej diety, istnieje możliwość dostosowania posiłków do potrzeb uczestnika (np. dieta wegetariańska) bez dodatkowych opłat. Prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby w momencie dokonywania rezerwacji.

Optimist

Najmniejsza monotypowa międzynarodowa klasa jachtów, przeznaczona dla dzieci i młodzieży do 15 lat. Jest to łódka regatowa, idealna do pierwszych treningów żeglarskich. Łódka wykonana jest zazwyczaj z włókna szklanego, choć zdarzają się drewniane kadłuby. Optimist to jedna z najpopularniejszych klas regatowych na świecie, aktualnie oficjalnie zarejestrowanych jest ponad 130 000 łódek.

 

Sigma 600 Club

Nowoczesny jacht Sigma 600 Club. Jest to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2. W ocenie naszych ekspertów,
w tym Mateusza Kusznierewicza, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących. Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

SEKCJA ŻEGLARSKA

Sekcja Żeglarska Legii Warszawa została powołana w 2016 roku. Klub organizuje szkolenie żeglarskie w klasie Optimist, planowane jest otwarcie szkółki windsurfingowej w 2017 roku na Zalewie Zegrzyńskim. Program szkoleniowo-żeglarski oparty jest o autorskie know-how Mateusza Kusznierewicza Partnerem sekcji żeglarskiej jest Akademia Kusznierewicza.
Więcej informacji na stronie www.zeglarstwo.legia.com

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury