OBÓZ WINDSURFINGOWY LEGII WARSZAWA NOWOŚĆ

2399 zł

Zarezerwuj

Dla kogo

Dzieci w wieku 10-14 lat (początkująca grupa windsurfingowa)

Czas trwania

14 dni (13 noclegów) (niedziela – sobota)

Lokalizacja

MAZURY - KLUB MILA Kamień

Obóz windsurfingowy sekcji żeglarskiej Legii Warszawa to nowa propozycja dla wszystkich dzieci chcących nauczyć się windsurfingu lub podnieść posiadane umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Podczas dwutygodniowego obozu na Mazurach oswoicie się z deską windsurfingową, SUP-ami i nauczycie się pływać na żaglu – jeśli pogoda pozwoli zajęcia na wodzie będą odbywać się każdego dnia obozu, weźmiecie też udział w wielu ciekawych zajęciach sportowo-rekreacyjnych i terenowych oraz poznacie trenerów, którzy poprowadzą szkółkę windsurfingową po wakacjach.
Obóz kończy się regatami oraz zaproszeniem do dołączenia do szkółki windsurfingowej, która będzie organizowana na Jeziorze Zegrzyńskim od września 2017 roku.

 

Oferta do pobrania: Obóz Windsurfingowy Legii Warszawa (PDF)

W programie

  • Szkolenie windsurfingowe z asystą trenera – 10 bloków zajęć
  • Grupy maksymalnie 10 osobowe
  • Wyścigi na deskach SUP
  • Treningi sportowo – rekreacyjne
    (gry sportowe, drużynowe, rekreacyjne i terenowe)
  • Wycieczki kajakowe i rowerowe
  • Zajęcia z teorii windsurfingu
  • Ogniska i animacje wieczorne

 

Kod imprezy

Termin

Cena

OWLK1

02.07.- 15.07.

2 399 zł

OWLK2

16.07. – 29.07.

2 399 zł 2159 zł
-10% LAST MINUTE!

OWLK3

30.07. – 12.08.

2 399 zł 2159 zł
-10% LAST MINUTE!

 

 

Zakwaterowanie

Klub Mila w Kamieniu k/Ruciane-Nidy nad Jeziorem Bełdany. To nowy ośrodek sportowo-rekreacyjny. Dysponujemy 15 nowymi drewnianymi domkami. Każdy domek składa się z dwóch niezależnych pokoi 4-osobowych z łazienką i tarasem. Nasza baza zlokalizowana jest w cichym, ustronnym i bezpiecznym miejscu na terenie dawnego ośrodka turystyki wodnej PTTK.

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie. Woda dla uczestników obozu dostępna przez cały dzień.

Co ze soba zabrać

Strój kąpielowy, pianka windsurfingowa lub pływacka, buty żeglarskie do wody (wodoodporne, pełne), strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy) przybory do mycia, 2 ręczniki (w tym jeden plażowy), kurtka przeciwdeszczowa (najlepiej sztormiak), pełne obuwie sportowe (2 pary), nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, spray na komary, bidon na wodę.

Świadczenia w cenie

Realizacja programu obozu wraz z wypożyczeniem niezbędnego sprzętu, żeglowanie indywidualne na deskach windsurfingowych marki BIC lub podobnych z pędnikiem 2,5, 3 lub 4 m dobranych zgodnie z wiekiem i umiejętnościami dziecka (minimum 8 bloków zajęć windsurfingowych) oraz żeglowanie na jachcie Sigma 600 (2 bloki zajęć, w załogach 5 osób + instruktor na jachcie), asystę trenerską z motorówki podczas zajęć na wodzie, zakwaterowanie w Klubie Mila w Kamieniu w pokojach 4 osobowych z łazienką, pełne wyżywienie (3 posiłki), opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej, rowery, kajaki i sprzęt sportowo-rekreacyjny do realizacji programu, materiały programowe, pamiątkowa koszulka, ubezpieczenie NNW 10 000 zł.

Dojazd

Proponujemy (dodatkowo płatny) przejazd (tam i z powrotem) autokarem z Warszawy: Wyjazd
w niedzielę rozpoczynającą turnus ok. 10:00, powrót w sobotę kończącą turnus ok. 17:00. Miejsce zbiórki: ul. Poleczki 23, Warszawa (Parking na terenie Platan Park) – dodatkowy koszt przejazdu autokarem to 120 zł / osoba.

Opcjonalnie

W przypadku młodzieży wymagającej specjalnej diety, istnieje możliwość dostosowania posiłków do potrzeb uczestnika (np. dieta wegetariańska) bez dodatkowych opłat. Prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby w momencie dokonywania rezerwacji.

Pędnik

Uczestnikom obozu gwarantujemy sprzęt windsurfingowy dopasowany do wzrostu i umiejętności. Istnieje możliwość zabrania na obóz własnych zestawów deska + pędnik. Oferujemy bezpłatny transport i przechowanie podczas obozu.

 

 

Sigma 600 Club

Nowoczesny jacht Sigma 600 Club. Jest to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2. W ocenie naszych ekspertów,
w tym Mateusza Kusznierewicza, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących. Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

Sekcja żeglarska

Sekcja Żeglarska Legii Warszawa została powołana w 2016 roku. Klub organizuje szkolenie żeglarskie w klasie Optimist, planowane jest otwarcie szkółki windsurfingowej w 2017 roku na Zalewie Zegrzyńskim. Program szkoleniowo-żeglarski oparty jest o autorskie know-how Mateusza Kusznierewicza Partnerem sekcji żeglarskiej jest Akademia Kusznierewicza.
Więcej informacji na stronie www.zeglarstwo.legia.com

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury