Obóz Rodzinny Mazury

750 zł za program dla 1 dziecka

Zarezerwuj

Dla kogo

Rodziny i dzieci w wieku 5-10 lat zakwaterowane z rodzicami

Czas trwania

8 dni (7 noclegów) sobota-sobota

Lokalizacja

Mazury, Klub Mila Kamień

Obóz Rodzinny to idealna propozycja dla rodziców, którzy chcieliby spędzić wakacje ze swoimi dziećmi, a jednocześnie móc swobodnie korzystać z uroków wakacji. To również doskonała okazja do tego, aby przygotować dziecko do wyjazdów na obozy i zaszczepić w nich pasję do aktywności, żeglowania i zabawy na świeżym powietrzu.

Dla dzieci przygotowaliśmy ciekawą ofertę codziennych zajęć żeglarsko – rekreacyjnych „Sportowy Odkrywca” prowadzonych przez naszych instruktorów, w dwóch blokach 3 godzinnych.

Dla rodziców przygotowaliśmy ofertę szkoleń żeglarskich i motorowodnych (opcjonalne) prowadzonych w godzinach zajęć dla dzieci oraz zniżki na korzystanie ze sprzętu będącego na wyposażeniu wypożyczalni Klubu Mila Kamień.

Dla całych rodzin przygotowaliśmy trzy emocjonujące wieczorne bloki zajęć z instruktorami (ognisko, podchody i zmagania Rodzin).

 

Oferta do pobrania tutaj: Obóz Rodzinny (PDF)

Dzieci

 • Zajęcia „Sportowy Odkrywca” z instruktorem w dwóch blokach 3 godzinnych w dniach niedziela – czwartek w godzinach 10:00 – 13:00 oraz 15:00 – 18:00, oraz w ostatni piątek pobytu w godzinach 10:00 – 13:00
 • Żeglarstwo w 5- osobowych załogach ze sternikiem, na bezpiecznych jachtach kabinowych typu Antila 24 lub Antila 27 (min. 3 bloki x 3 h)
 • Zajęcia żeglarskie na wesoło – węzełki, nauka róży wiatrów przez zabawę, gry i zabawy wymagające współpracy w grupie i komunikacji
 • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, m.in. zbijak, żeglarski berek, sztafety na piaszczystym boisku
 • Podchody, gry na orientację na terenie ośrodka
 • Plastyczne i rytmiczne zajęcia kreatywne w sali
 • Zabawy i animacje z wykorzystaniem autorskiego programu Akademii Kusznierewicza.

Dorośli

Rodzinnie

 • 3 bloki zajęć wieczornych na turnus, dla całych rodzin: ognisko z kiełbaskami, konkurencje sprawnościowe: „Zmagania Rodzin”, „Rodzinne podchody”

CENA PROGRAMU ŻEGLARSKO-REKREACYJNEGO DLA DZIECI W WIEKU 5-10 LAT –  750 zł

Uruchomienie grupy dziecięcej możliwe przy minimum 5 uczestnikach na dany turnus. Oferta tylko dla gości zakwaterowanych w Klubie Mila Kamień.

CENA SZKOLENIA „ZOSTAŃ ZAŁOGANTEM” DLA DOROSŁYCH –  699 zł

CENA KURSU NA PATENT „STERNIKA MOTOROWODNEGO” DLA DOROSŁYCH –  699 zł

Uruchomienie grup dla dorosłych możliwe przy minimum 5 uczestnikach na szkoleniu w danym turnus. Oferta tylko dla gości zakwaterowanych w Klubie Mila Kamień.

ZAKWATEROWANIE – CENA SPECJALNA DLA KLIENTÓW AKADEMII KUSZNIEREWICZA – 2.300 zł
za domek pobyt 8 dni (7 nocy) dla maksymalnie 5 osób bez wyżywienia. Dopłata za 6 i 7 osobę w domku w wysokości 50 zł. Turnusy tylko sobota – sobota.
Cena pobytu tylko dla osób, które wykupią minimum jedno szkolenie lub minimum jeden program dla dzieci.

KOD IMPREZY

DATA*

OROK 1

08.07 – 15.07 (sobota – sobota)

OROK 2

15.07 – 22.07 (sobota – sobota)

OROK 3

22.07 – 29.07 (sobota – sobota)

OROK 4

29.07 – 05.08 (sobota – sobota)

OROK 5

05.08 – 12.08 (sobota – sobota)

OROK 6

12.08 – 19.08 (sobota – sobota)

OROK 7

19.08. – 26.08 (sobota – sobota)

Dzieci

Dzieci: Realizacja programu żeglarsko-rekreacyjnego w dwóch blokach 3 godzinnych z instruktorami: żeglowanie z instruktorem na jachtach Antila 24 lub Antila 27 (w zależności od liczby osób, minimum 3 bloki po 3h na turnus), opieka wykwalifikowanej kadry podczas zajęć, realizacja programu sportowo – rekreacyjnego (gry, zabawy, animacje). Udział w zajęciach wieczornych: ognisko z kiełbaskami, zajęcia rekreacyjne z rodzicami – zmagania rodzin, podchody, certyfikat „Sportowy Odkrywca” i nagrody dla dzieci na zakończenie zajęć. Ubezpieczenie NNW uczestnika w wysokości 10 000 zł.

Dla rodziców

20% zniżka na sprzęt żeglarski i sportowo-rekreacyjny Akademii Kusznierewicza, dostępne boiska piaskowe (siatkówka, piłka nożna), trzy bloki wieczornych zajęć rodzinnych (ognisko, podchody, zmagania rodzin).

Klub Mila w Kamieniu

Klub Mila Kamień k/Rucianego-Nidy nad Jeziorem Bełdany. To nowy ośrodek sportowo-rekreacyjny stanowiący drugą bazę Akademii Kusznierewicza.  Nasza baza zlokalizowana jest na terenie dawnego ośrodka turystyki wodnej PTTK Kamień.

Na terenie Klubu:

 • 2 place zabaw i 2 sale zabaw pod dachem
 • Piękna plaża
 • Port jachtowy z wypożyczalnią sprzętu pływającego
 • Restaurację, grill bar
 • Wielofunkcyjne, piaszczyste boisko sportowe
 • Wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych, łodzi wiosłowych i sprzętu sportowego
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Pachnący las wokół – świetne miejsce na spacery, trasy biegowe i rowerowe
 • Wyznaczone miejsce do kąpieli i dwa baseny rekreacyjne

DOMKI RODZINNE

Domki rodzinne

1 20160506_134324_A 20160506_142304 Mila_Kamien_0045  Mila_Kamien_0045 Domki RGB

Kompleksowo wyposażone drewniane domki rodzinne usytuowane są na rozległym, zadrzewionym terenie. Składają się z dwóch sypialni, łazienki z prysznicem i salonu z aneksem kuchennym. Domki posiadają również duży taras. Powierzchnia domku rodzinnego 35 m2.

W każdym domku znajdują się wygodne łóżka z kompletem pościeli oraz rozkładana sofa, dwie szafy, stolik i krzesła.
Idealne dla rodziny 2+2 lub 3+2.

Wyposażenie:

 • lodówka
 • mikrofalówka
 • TV
 • część wypoczynkowa
 • szafa
 • łazienka z prysznicem
 • suszarka do włosów
 • ręczniki
 • zestaw do parzenia kawy lub herbaty

CENA SPECJALNA DLA KLIENTÓW AKADEMII KUSZNIEREWICZA: 2.300 zł za pobyt 8 dni (7 nocy) dla maksymalnie 5 osób bez wyżywienia. Dopłata za 6 i 7 osobę w domku.
Turnusy tylko sobota – sobota.

Dojazd

Dojazd własny. Przyjazd w sobotę rozpoczynającą turnus, zakwaterowanie w domku od godz. 16:00, wykwaterowanie w niedzielę kończącą turnus do godziny 12:00.

 

Parkowanie pojazdu – na parkingu Klubu Mila w Kamieniu dodatkowo płatne: 10 zł / dobę w recepcji.

Co ze sobą zabrać?

Dzieci:

Strój kąpielowy, strój sportowy (krótkie, spodenki, dresy – 2 komplety), przybory do mycia, 2 ręczniki, pełne obuwie wiązane (2 pary), kurtka przeciwdeszczowa, nakrycie głowy, pomadka ochronna, okulary przeciwsłoneczne, bidon na wodę.

Jachty

Nowoczesny i specjalnie zmodyfikowany dla Akademii Kusznierewicza jacht Sigma 600 Club. Jest to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2.

W ocenie naszych ekspertów, w tym Mateusza Kusznierewicza, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących, a jednocześnie satysfakcjonujący nautycznie w pływaniu regatowym.

Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

 

 

Kadra

Akademia Kusznierewicza to ludzie z pasją, współpracujący z nami od lat – wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, sternicy, trenerzy, wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

Przykładowy plan dnia*

9:45 Apel organizacyjny
10:00 – 13:00 Zajęcia programowe dla dzieci (np. żeglarstwo)
13:00 – 15:00 Przerwa na obiad (dzieci wracają do rodziców)
15:00 – 18:00 Zajęcia programowe dla dzieci (gry i zabawy rekreacyjne, terenowe, animacje)
18:00 – 19:30 Przerwa na kolację (dzieci wracają do rodziców)
19:45 – 21:15 Blok wieczorny – podczas tygodniowego turnusu zorganizujemy dla Państwa rodzinne ognisko i 2 wieczorki rekreacyjne: zajęcia zmagania rodzin, rodzinne podchody.

Informacje dodatkowe

 • Pobyt możliwy jest jedynie od soboty do soboty. Klub Mila Kamień nie oferuje możliwości wykupienia dodatkowych dób pobytu. W przypadku skrócenia pobytu lub późniejszego przybycia obowiązuje oferta jak za cały turnus.
 • Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne ceny czarterów jachtów oraz jednodniowych szkoleń żeglarskich
  i motorowodnych ze sternikiem.
 • Spływ kajakowy rzeką Krutynią – 50 zł/osoba – rezerwacje przyjmowane będą na miejscu.
 • Zabawa na skuterze wodnym Sea Doo 130 KM – 15min zajęć – 100 zł, paliwo w cenie. Pływanie ze sternikiem – możliwość wykupienia dodatkowych zabaw na skuterze. Niesamowite, ekstremalne wrażenia gwarantowane! Skuter idealny do zabawy, bezpieczny, zwrotny, dający pełnię satysfakcji z wykonywanych manewrów i skoków.

Mila_Kamien_0270 - Kopia

 • Materacowa Frajda! – pływanie na kanapie/materacu za skuterem wodnym/motorówką – 15min zajęć – 50 zł/osobę (zajęcia w grupach 3 osobowych), paliwo w cenie. Polecamy holowanie za mocnym jachtem motorowym – na uczestników czekają ogromne przeciążenia, wywrotki i fikołki na środku jeziora. Wszystko to w kamizelkach asekuracyjnych, kaskach i pod nadzorem uprawnionego sternika.DSC_2509

Opłata klimatyczna

Opłata klimatyczna jest płatna dodatkowo w recepcji Klubu Mila w Kamieniu i wynosi 2 zł / osobę za dobę.

5 dniowy kurs umożliwiający uzyskanie patentu sternika motorowodnego.

 •  Szkolenie realizowane jest według programu szkolenia zgodnego z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki w sprawie uprawiania turystyki wodnej, zawiera autorskie elementy przygotowane przez instruktorów Akademii Kusznierewicza. Organizujemy praktyczne, jak i pełne obejmujące teorię i praktykę. Na życzenie możemy również przygotować zajęcia indywidualne, dostosowane do potrzeb i czasu klienta. Zajęcia odbywają się w czasie, w którym dzieci realizują program z animatorami.
 • Cena za kurs pełny 699 zł, kurs praktyczny przyspieszony 599 zł. Zapoznaj się z pełną ofertą.
 • Konieczność wcześniejszej rezerwacji
 • Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę posiadającą odpowiednie uprawnienia instruktorskie.

Kurs wprowadzający w świat żeglarstwa oraz doskonalący umiejętności żeglarskie.

Szkolenie obejmuje zajęcia praktyczne z zakresu obsługi jachtu kabinowego. Jest przeznaczony dla osób, które chcą spróbować swoich sił w żeglarstwie szkoląc się, ale jednocześnie przyjemnie spędzając czas. Ma również na celu w przygotowaniu osoby do bycia profesjonalnym załogantem podczas długich rejsów, który zna podstawową nomenklaturę oraz umiejętności żeglarskie. Cena 699 zł.

 

 • Konieczność wcześniejszej rezerwacji
 • Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę posiadającą odpowiednie uprawnienia instruktorskie.

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury