Monika Romańska

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie (Turystyka i Rekreacja oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)

Uprawnienia

Pilot wycieczek.

W Akademii

W  firmie od kwietnia 2018.  Event Manager z 16 letnim doświadczeniem w branży. Organizowała dziesiątki imprez na Mazurach.. Współpracuje  z największymi koncernami i agencjami eventowymi. Preferuje bezpośredni  kontakt z klientem i stawia na  dobrą,  wieloletnią współprace.  Specjalistka od zadań specjalnych i indywidualnych rozwiązań.

Zainteresowania

Jak to jest być Event Managerem, dobrze?
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miała powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłam, kiedy byłam sama. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałam szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłam. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład managuje eventy, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.

Motto

Carpe Diem

Tomasz Kosiewicz

Zawodowy żeglarz, instruktor i miłośnik brytyjskiego stylu żeglowania. Od lat związany z wodą i szkoleniami dorosłych i młodzieży.

Uprawnienia

Kapitan Jachtowy PZŻ, Yachtmaster Offshore RYA, Master of Yachts 200GT Offshore, Kapitan Motorowodny PZMWiNW, kurs radarowy z ARPA, kurs STCW 95 (indywidualne techniki ratownicze, przeciwpożarowy, medyczny, bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna), SRC RYA, LRC UKE, Cruising Instructor RYA, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, SRC Assessor RYA, uprawnienia kierownika obozów.

W Akademii

Jest głową rodziny czyli pełni funkcję prezesa. Aktywnie angażuje się w szkolenie kadry i sprawy morskie.

Zainteresowania

Żeglarstwo morskie i śródlądowe, wspinaczka skałkowa, muzyka, fotografia, podróże.

Motto

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” — Mark Twain

Katarzyna Radzikowska

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim (specjalność: opieka i wychowanie, praca socjalna), trenerka i edukatorka, studentka filologii polskiej, instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego

Uprawnienia

Żeglarz jachtowy, kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży, pedagog, instruktorka narciarstwa, instruktorka pierwszej pomocy, uprawnienia do szkolenia liderów w organizacjach pozarządowych

W Akademii

Sterniczka, wychowawczyni, animatorka i kierowniczka obozów

Zainteresowania

Żeglarstwo i kultura marynistyczna, kultura języka polskiego, ratownictwo medyczne i pierwsza pomoc, bullet journaling

Motto

„Patrz szeroko. I nawet kiedy wydaje ci się, że patrzysz szeroko, ciągle patrz jeszcze szerzej”. (Robert Baden-Powell)

Paweł Kołodziej

Uprawnienia

Żeglarz jachtowy, sernik motorowodny, młodszy instruktor żeglarstwa PZŻ, radiooperator krótkiego zasięgu SRC, kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, wychowawca kolonijny, jachtowy sternik morski, motorowodny sternik morski, licencja na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających

W Akademii

instruktor żeglarstwa, sternik, kierownik i wychowawca  na obozach letnich, instruktor jazdy na nartach na obozach zimowych

Zainteresowania

żeglarstwo morskie i śródlądowe, marynistyka, piłka nożna, fotografia, prawo

Motto

„Spokojne morze nigdy nie uczyniło żeglarza doświadczonym” – Franklin D. Roosevelt

Aneta Żebrowska

Absolwentka UMK w Toruniu (administracja gospodarcza, konserwacja zabytków archeologicznych), SGGW w Warszawie (rolnictwo).

Uprawnienia

Żeglarz jachtowy, kurs pilota wycieczek.

W Akademii

Zaprasza do współpracy, organizuje eventy w bazach Akademii i wszędzie tam, gdzie zdecydowani są pojechać klienci. Wnosi gruntowną znajomość rynku turystycznego na Mazurach i zasady obsługi grup biznesowych, nie tylko na wodzie. Namawia do nowych rozwiązań, analizuje i wyciąga wnioski. Łagodzi obyczaje męskiego zespołu AK, choć czasami bywa odwrotnie.

Zainteresowania

Kojarzenie świata biznesu z żeglarstwem, rozwijanie i stosowanie w pracy umiejętności miękkich. Lubi być w nowych miejscach, najchętniej jak najwyżej metrów n.p.m. Fascynatka jogi.

Motto

Być dokładnym, nie drobiazgowym.

Mariusz Wróblewski

Absolwent studiów magisterskich Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku pedagogika społeczno-wychowawcza, absolwent CHAT: licencjat z pracy socjalnej oraz licencjat z pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, wychowawca dzieci i młodzieży, specjalista pracy z dzieckiem i rodziną.

Uprawnienia

Żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, pełne uprawnienia pedagogiczne i nauczycielskie, instruktor łucznictwa, instruktor sportu – profil ogólny, młodszy instruktor żeglarstwa PZŻ, sędzia łuczniczy kat. III, ratownik kwalifikowanej pierwszej pomocy, uprawnienia terapeuty uzależnień behawioralnych, uprawnienia kierownika obozów.

W Akademii

Kierownik sprzedaży imprez turystycznych, kursów i szkoleń. Rezydent operacyjny i kierownik obozów.

m.wroblewski@akademiakusznierewicza.pl

Zainteresowania

łucznictwo wszelakie, elektronika i technologie innowacyjne, fotografia, honorowe krwiodawstwo, medycyna ratunkowa.

Motto

„Tak jak każdy, kto wszedł wieczorem do pokoju dziecięcego na bosaka, – w tym kontekście – nienawidzę klocków lego” – Tony Kornheiser

Marcin Wąsik

Absolwent Turystyki i Rekreacji

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny, Licencja na holowanie narciarza i innych obiektów pływających, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Motorowodny PZMWiNW, Instruktor Sportu w dyscyplinie żeglarstwo, Instruktor Sportu w dyscyplinie sport motorowodny, Radiooperator dalekiego zasięgu LRC, Kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, Młodszy Ratownik WOPR.

W Akademii

Zarządzanie flotą i portami, koordynacja budowy nowych jachtów, organizacja szkoleń żeglarskich i motorowodnych, współpraca z partnerami, współpraca z kadrą.

m.wasik@akademiakusznierewicza.pl

Zainteresowania

żeglarstwo śródlądowe i morskie, turystyka rowerowa, piłka nożna, narciarstwo, marynistyka, mechanika, remonty jachtów, różne prace techniczne.

Motto

„Otaczaj się lepszymi od siebie, bo możesz się od nich wiele nauczyć.”

Konrad Górski

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na kierunku Europeistyka.

Uprawnienia

Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny, Licencja na holowanie narciarza, instruktor żeglarstwa i windsurfingu. Wychowanek klubu żeglarskiego Baza Mrągowo. Uprawia żeglarstwo od 7 roku życia po dziś dzień. Zaczynając od klasy optymist, a kończąc na olimpijskiej klasie 470.

Najlepsze osiągniecia sportowe to: Wicemistrz Polski i drugi wicemistrz Meczowych Mistrzostw Polski w klasie 420.

W Akademii

Kierownik projektu CZARTERY na Mazurach, sternik i koordynator na eventach żeglarskich i motorowodnych.

k.gorski@akademiakusznierewicza.pl
www.czarteryklubmila.pl

Zainteresowania

rodzina, żeglarstwo, motoryzacja.

Motto

„Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Uprawiam żeglarstwo”

Adam Baka

Menadżer hotelarstwa i odnawialnych źródeł energii

Uprawnienia

Jachtowy sternik morski, motorowodny sternik morski, młodszy instruktor żeglarstwa PZŻ, radiooperator bliskiego zasięgu SRC, wychowawca kolonijny

W Akademii

Bosman mariny w Zegrzynku, sternik na eventach

Zainteresowania

Żeglarstwo morskie, karate, fotografia, podróże

Motto

Zdecydowanie wolę żałować (jeśli już w ogóle miałbym), że coś zrobiłem, niż, że tego nie zrobiłem….:)

Joanna Mysona Byrska

Kierownik Katedry Filozofii Społecznej i Polityki na jednym z krakowskich uniwersytetów.

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, Wychowawca kolonijny.

W Akademii

kierownik obozów, instruktor i KWŻ na obozach szkoleniowych na żeglarza jachtowego, pływanie rekreacyjne.

Zainteresowania

żeglarstwo śródlądowe i morskie, filozofia i etyka stosowana.

Motto

„Semper in altum.”

Jakub Tyszka

Student Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na wydziale Sztuka Nowych Mediów

 

Uprawnienia

Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny, Licencja na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Wychowawca Kolonijny, Ratownik WOPR.

W Akademii

Sternik i wychowawca na obozach oraz eventach

Zainteresowania

Żeglarstwo śródlądowe, narciarstwo, podróże, grafika komputerowa, filmy.

Motto

„Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich” Andrzej Sapkowski

Katarzyna Gotlib

Absolwentka Kartografii na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowe studia Trener Umiejętności Poznawczych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Uprawnienia

Kapitan Jachtowy, Kapitan Motorowodny, radiooperator dalekiego zasięgu LRC, kurs ARPA, zintegrowany kurs bezpieczeństwa STCW, Instruktor Żeglarstwa, Instruktor sportu w żeglarstwie, AOWD (Advanced Open Water Diver), Licencja na holowanie narciarza

W Akademii

Przygotowanie programu szkolenia i prowadzenie obozów Młody sternik, kursy żeglarskie, eventy, animacje dla dzieci.

Zainteresowania

żeglarstwo morskie i śródlądowe, nurkowanie, jazda konna, narty, turystyka rowerowa, pedagogika przygody (przeżyć), gry szkoleniowe.

Motto

„W morze nie wychodzi się z lądowymi długami, nie wtedy, jeśli cokolwiek komukolwiek jesteś na lądzie winien. Na morze nie ucieka się przed własną, lądowa słabością, bo jaki jesteś na lądzie – bezlitośnie pokaże morze.”

Paweł Nowakowski

Absolwent Ekonomii Amerykańskiej w Ośrodku Studiów Amerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie zajmuje się wspinaczką sportową i pracuje jako operator ścianki wspinaczkowej w OSiR Ochota w szkole alpinizmu „W pionie”.

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Starszy Sternik Motorowodny, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Radiooperator bliskiego zasięgu SRC, płetwonurek CMAS*, Ratownik Wodny WOPR

W Akademii

sternik i instruktor na eventach.

Zainteresowania

pracuję nad formą, aby zdobyć szlify instruktora wspinaczki sportowej, biegam, jeżdżę na rowerze, nartach i konno. Lubię ruch na świeżym powietrzu i wszelką aktywność fizyczną.

Motto

Myśl i działaj pozytywnie.

Katarzyna Oleś

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku resocjalizacja oraz Animacji Społeczno Kulturalnej na UW.

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Sternik Motorowodny, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Wychowawca kolonijny, Radiooperator bliskiego zasięgu SRC, Deep Diver, EFR (Pierwsza Pomoc Przedmedyczna).

W Akademii

obozy, eventy i kursy żeglarskie.

Zainteresowania

żeglarstwo, nurkowanie, podróże.

Motto

„Człowiek bez pasji jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Dlatego też…
…odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Katarzyna Elert

Absolwentka Ratownictwa medycznego, studentka kierunku Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, wychowawca kolonijny, ratownik medyczny, kurs Polskiego Języka Miganego, kurs Liderów grup młodzieżowych.

W Akademii

Prowadzenie obozów Żeglarska Przygoda, szkolenie żeglarskie, pływania rodzinne, eventy.

Zainteresowania

medycyna, pierwsza pomoc, żeglarstwo, turystyka, wizaż, akwarystyka, koty.

Motto

„Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.”

Tomasz Ostachowski

Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki – kierunek Inżynieria sieci teleinformatycznych.

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Wychowawca kolonijny.

W Akademii

szkolenia na stopień żeglarza jachtowego, pływanie rodzinne, sternik na eventach.

Zainteresowania

żeglarstwo, łyżwiarstwo, rolkarstwo, podróże, informatyka, motoryzacja.

Motto

„Warto mieć marzenia.”

Katarzyna Wójtowicz

Prezes Fundacji Ingenium, Dyrektor Przedszkola, Absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, studentka Animacji Kultury

Uprawnienia

Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny, Wychowawca kolonijny, Przygotowanie do udzielania pierwszej pomocy, Uprawnienia do szkolenia liderów w organizacjach pozarządowych, Ukończone warsztaty: Jak skutecznie budować swój autorytet? – ja jako lider. Jak radzić sobie ze stresem związanym z pracą z dziećmi? Akademia Aktywności Młodego Obywatela, Kurs liderów grup młodzieżowych.

W Akademii

wychowawca i sternik na obozach.

Zainteresowania

pedagogika, żeglarstwo, wspinaczka, turystyka górska, biegi długodystansowe.

Motto

„Potrzeba czasu, żeby dokonać rzeczy trudnych. Aby dokonać rzeczy niemożliwych potrzeba trochę więcej czasu.”

Krzysztof Padziński

Student inżynierii środowiska na Politechnice Warszawskiej

Uprawnienia

Żeglarz Jachtowy, Sternik motorowodny, Ratownik WOPR, wychowawca kolonijny.

W Akademii

Wychowawca na letnich obozach i sternik na eventach.

Zainteresowania

Żeglarstwo, pływanie, turystyka rowerowa, motoryzacja.

Motto

„Jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś…”

Anna Pawlaczyk

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Uprawnienia

jachtowy sternik morski, morski sternik motorowodny, młodszy instruktor żeglarstwa PZŻ, wychowawca kolonijny.

W Akademii

eventy, szkolenia żeglarskie po polsku i po angielsku.

Zainteresowania

indsurfing, longboarding, joga, dziewiarstwo, rysunek, krawiectwo, podróże, języki obce.

Motto

„Żyj intensywnie, myśl pozytywnie.”

Joanna Wojtyńska

Absolwentka Inżynierii Środowiska, studentka Elektrotechniki na Politechnice Warszawskiej

Uprawnienia

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny, Radiooperator bliskiego zasięgu SRC, Kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, Wychowawca kolonijny, PADI Open Water Diver, Ratownik WOPR, Instruktor sportu specjalność: narciarstwo alpejskie

W Akademii

instruktor i sternik na obozach, eventach

Zainteresowania

sporty wodne (żeglarstwo, windsurfing), narciarstwo, podróże, fotografia, technologie energii odnawialnej

Motto

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.

Jacek Szuba

Student Elektroniki na Politechnice Warszawskiej.

Uprawnienia

Sternik Jachtowy, Sternik Motorowodny, Ratownik WOPR, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Narciarstwa PZN, Wychowawca kolinijny

W Akademii

eventy i obozy.

Zainteresowania

Żagle, Narty, Snowboard, Windsurfing, Kitesurfing

Motto

„Najważniejszy jest uśmiech dzieci. Jesteśmy po to, żeby je wychowywać i uszczęśliwiać.”

Adrian Piątek

Student Automatyki i Robotyki na Politechnice Warszawskiej

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Mechanik Motorowodny, Nurek Advanced Open Water Diver PADI, Licencja na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających, Kierownik placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży, Wychowawca kolonijny

W Akademii

sternik i instruktor na obozach, eventach i szkoleniach na stopień żeglarza jachtowego.

Zainteresowania

motoryzacja, fotografia, żeglarstwo.

Motto

„Chcieć to móc!”

Adrian Anders

Student Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych

Uprawnienia

Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny, Licencja na holowanie narciarza i innych obiektów pływających, Ratownik WOPR, Wychowawca kolonijny

W Akademii

Wychowawca i sternik na obozach oraz sternik na eventach

Zainteresowania

Żeglarstwo, lotnictwo, podróże, sporty walki, mechanika

Motto

„Aby zakończyć jakieś rzeczy, należy je rozpocząć.”

Magdalena Waluk

Studentka Farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Uprawnienia

Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, wychowawca kolonijny

W Akademii

Instruktor i wychowawca na obozach

Zainteresowania

żeglarstwo, narciarstwo, podróże, cukiernictwo, medycyna, książki, opera, moda

Motto

„Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.”

Martyna Supronik

Studentka Farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Uprawnienia

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, żeglarz jachtowy, wychowawca kolonijny, ratownik WOPR

W Akademii

wychowawca i sternik na obozach

Zainteresowania

żeglarstwo,pływanie, jazda konna, zwierzęta, rolki, podróże

Motto

„Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami”

Aleksandra Chroł

Studentka Wzornictwa Architektury Wnętrz i Projektowania Mody

Uprawnienia

Żeglarz jachtowy, wychowawca kolonijny

W Akademii

Instruktor i wychowawca na obozach

Zainteresowania

żeglarstwo, pływanie, narciarstwo, snowboarding, chodzenie po górach, moda, fotografia, rysunek

Motto

„Dzisiejszy świat pozwala ci na wiarę we wszystko, ale najbardziej wierz w siebie. Każdy ma prawo do własnego szczęścia.”

Katarzyna Dobrowolska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Biologia, członek wydziałowego biura Karier

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, kurst STCW, kurs problematyki ochrony na statku, wychowawca kolonijny, trener tenisa ziemnego

W Akademii

wychowawca, instruktor i sternik na obozach, sternik na eventach

Zainteresowania

podróże małe i duże, różnego rodzaju sposoby aktywnego spędzania czasu wolnego: żeglarstwo, kajaki górskie i kajak polo, tenis ziemny, biegi na orientację, narty zjazdowe i biegowe. Współpraca z Fundacją Ewa i dziećmi z domów dziecka, którymi Fundacja się opiekuje

Motto

„Nie podążaj tam, gdzie wiedzie ścieżka. Zamiast tego pójdź tam, gdzie jej nie ma i wytycz szlak.” Ralph Waldo Emerson

Agata Borzykowska

Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Warszawskim

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Sternik Motorowodny, ratownik WOPR, wychowawca kolonijny

W Akademii

sternik na eventach oraz obozach żeglarskich

Zainteresowania

sporty związane z wodą w każdym stanie skupienia

Motto

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” – Mark Twain

Szymon Smenda

Student Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Uprawnienia

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski, RYA Radiooperator bliskiego zasięgu SRC, Kierownik Kolonii, Wychowawca kolonijny

W Akademii

szkolenia na patent żeglarza jachtowego, kursy indywidualne, eventy

Zainteresowania

żeglarstwo śródlądowe i morskie, piłka nożna, książka, film

Motto

„Ten, kto żegluje, jest wolnym.”

Olga Rozestwińska

Studentka informatyki na Uniwersytecie Zielonogórskim

Uprawnienia

żeglarz jachtowy, wychowawca kolonijny

W Akademii

Instruktor i wychowawca na obozach

Zainteresowania

żeglarstwo śródlądowe i morskie, deskorolka, muzyka, moda, szachy, rękodzieło, taniec, piłka nożna, podróże, rysunek

Motto

„Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.” – Albert Einstein

Mateusz Groszkiewicz

Student Energetyki na Politechnice Warszawskiej.

Uprawnienia

Jachtowy Sternik Morski, Młodszy instruktor żeglarstwa PZŻ, Motorowodny Sternik Morski, Wychowawca kolonijny, Kierownik placówek wypoczynku, uprawnienia na holowanie, radiooperator LRC.

W Akademii

Sternik, kierownik i wychowawca na obozach oraz eventach.

Zainteresowania

piłka ręczna, wioślarstwo, narty, książki sensacyjne, wycieczki górskie, film

Motto

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Samoil Digalovski

Student drugiego roku studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, specjalizacja snowboard, pływanie. Przewodniczący Klubu Turystyki Aktywnej AWF Spacerniak w latach 2013-2015.

Uprawnienia

Instruktor Sportu – snowboard, Instruktor Sportu – pływanie, Młodszy Ratownik WOPR, Operator AED, Sternik motorowodny, Wychowawca kolonijny, ukończony Kurs Kaskaderstwa Filmowego.

W Akademii

Instruktor – snowboard, opiekun/wychowawca na obozach

Zainteresowania

Sporty deskowe (snowboarding, skimboarding, longboarding), żeglarstwo, wspinaczka, survival, kalistenika, turystyka górska, turystyka motocyklowa, yoga, tai chi, psychologia (człowieka, sportu).

Motto

Każda chwila ma moc by życie odmienić, jednak trzeba zacząć żyć, by chwile te docenić.

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury