fbpx
Aktualności

Nowości czarterowe!

Dodał: admin | 07.12.2016

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w 2017 roku naszą flotę czarterową na Mazurach uzupełniły dwa rodzaje nowych jachtów kabinowych.

Pierwszym z nich jest Antila 27, która znakomicie sprawdza się w rejsach rodzinnych, z małymi i dużymi załogami. Posiada aż 3 zamykane kabiny dwuosobowe oraz 2 rozkładane koje w mesie. Daje to możliwość nocowania nawet 10 osobom! Jednostka ta, idealnie sprawdza się również w regatach i rejsach firmowych. Jednocześnie na rejs bliźniaczymi jachtami możemy zabrać do 70 osób! Dzięki popularności tego modelu jachtu na Mazurach, i współpracy z naszymi partnerami możemy organizować rejsy i regaty firmowe dla grup liczących nawet 200 osób, na jednakowym typie jachtu. W naszej bazie w Kamieniu stacjonuje 7 jachtów Antila 27. Wyposażenie jachtu Antila 27.

Do naszej floty dołączyły również dwie luksusowe jednostki typu Antila 33. Nowoczesna, dynamiczna sylwetka z charakterystycznym załamaniem kadłuba oraz eleganckie linie to cechy wyróżniające ten jacht na tle innych jednostek. Przestronny i ergonomiczny kokpit ze stałym stołem oraz wydzielone stanowisko sternika z dwoma kołami sterowymi oraz możliwością łatwej obsługi żagli sprawiają że żeglowanie jest równie przyjemne i komfortowe dla kapitana jak i załogi. Trzy zamykane kabiny, każda z przedsionkiem i obszernymi szafami oraz pełnowymiarowe koje w mesie, pozwalają na komfortowe żeglowanie dla 10 osób! Antila 33 to propozycja dla żeglarzy, którzy cenią sobie luksus i nowoczesność na wodzie. Wyposażenie jachtu Antila 33.

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji poprzez stronę www.czarteryklubmila.pl lub kontaktując się z biurem sprzedaży Akademii.

We flocie CZARTERY KLUB MILA stacjonującej na Mazurach znajdują się też 4 jednostki Antila 24, wyprodukowane w 2012 roku. Są to idealne jachty do rodzinnej żeglugi turystycznej – wygodny kokpit, do którego sprowadzono wszystkie fały, obszerna kabina, bogate wyposażenie, jakość wykonania i bezpieczeństwo. To cechy, które powodują, że jacht znakomicie sprawdzi się w wielodniowych wyprawach żeglarskich.

Oprócz wyżej opisanych jednostek, w naszej bazie Klub Mila Kamień dysponujemy motorówkami Cobalt 253, Numo 650, Bayliner Element i skuterem wodnym See Doo 130 KM. Pełny opis naszych jachtów znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy do czarteru jachtów, oraz do organizacji rejsów i regat z naszą pomocą.

Rezerwacja: +48 516 151 375

czartery@klubmila.pl

www.czarteryklubmila.pl

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok