Aktualności

Nowości czarterowe na 2017 rok

Dodał: akademia | 07.12.2016

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w 2017 roku naszą flotę czarterową na Mazurach uzupełnią dwa rodzaje nowych jachtów kabinowych.

Pierwszym z nich będzie Antila 27, która znakomicie sprawdza się w rejsach rodzinnych, z małymi i dużymi załogami. Posiada aż 3 zamykane kabiny dwuosobowe oraz 2 rozkładane koje w mesie. Daje to możliwość nocowania nawet 10 osobom! Jednostka ta, idealnie sprawdza się również w regatach i rejsach firmowych. Jednocześnie na rejs bliźniaczymi jachtami możemy zabrać do 70 osób! Dzięki popularności tego modelu jachtu na Mazurach, i współpracy z naszymi partnerami możemy organizować rejsy i regaty firmowe dla grup liczących nawet 200 osób, na jednakowym typie jachtu. W naszej bazie w Kamieniu stacjonować będzie 7 jachtów Antila 27. Wyposażenie jachtu Antila 27.

Do naszej floty dołączają dwie luksusowe jednostki typu Antila 33. Nowoczesna, dynamiczna sylwetka z charakterystycznym załamaniem kadłuba oraz eleganckie linie to cechy wyróżniające ten jacht na tle innych jednostek. Przestronny i ergonomiczny kokpit ze stałym stołem oraz wydzielone stanowisko sternika z dwoma kołami sterowymi oraz możliwością łatwej obsługi żagli sprawiają że żeglowanie jest równie przyjemne i komfortowe dla kapitana jak i załogi. Trzy zamykane kabiny, każda z przedsionkiem i obszernymi szafami oraz pełnowymiarowe koje w mesie, pozwalają na komfortowe żeglowanie dla 10 osób! Antila 33 to propozycja dla żeglarzy, którzy cenią sobie luksus i nowoczesność na wodzie. Wyposażenie jachtu Antila 33.

Jachty będą dostępne dla Państwa od 20 kwietnia 2017 r.
Rezerwacje można natomiast robić już dziś poprzez stronę www.czarteryklubmila.pl lub kontaktując się z biurem sprzedaży Akademii.

We flocie CZARTERY KLUB MILA stacjonującej na Mazurach znajdują się też 4 jednostki Antila 24, wyprodukowane w 2012 roku. Są to idealne jachty do rodzinnej żeglugi turystycznej – wygodny kokpit, do którego sprowadzono wszystkie fały, obszerna kabina, bogate wyposażenie, jakość wykonania i bezpieczeństwo. To cechy, które powodują, że jacht znakomicie sprawdzi się w wielodniowych wyprawach żeglarskich.

Oprócz wyżej opisanych jednostek, w naszej bazie Klub Mila Kamień dysponujemy motorówkami Cobalt 253, Numo 650, Bayliner Element, skuterem wodnym See Doo. Pełny opis naszych jachtów znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy do czarteru jachtów, oraz do organizacji rejsów i regat z naszą pomocą.

Kontakt:

Karol Ozonek

tel. 605 409 969
k.ozonek@akademiakusznierewicza.pl

www.czarteryklubmila.pl

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury