Aktualności

Land Rover partnerem Akademii Kusznierewicza

Dodał: akademia | 07.09.2017

We flocie Akademii Kusznierewicza pojawił się nowy model, wszechstronny SUV Land Rover Discovery Sport. Land Rover został Partnerem Akademii Kusznierewicza. Motoryzacja i żeglarstwo są ze sobą bardzo mocno powiązane. Marka Land Rover wspierać będzie przedsięwzięcia Akademii zarówno na lądzie jak i na wodzie. Klienci obu firm to osoby żyjące z pasją i aktywnie spędzające czas wolny, dlatego partnerzy postanowili połączyć siły w organizacji wielu ciekawych eventów, o których usłyszycie już wkrótce.

Land Rover został Partnerem wszystkich projektów żeglarskich Mateusza Kusznierewicza. Logotyp marki pojawi się m.in. na stroju sportowym żeglarza oraz na jachtach, na których sportowiec będzie startował w imprezach, takich jak Żeglarski Puchar Trójmiasta, Star Sailors League czy Rolex Fastnet Race. Oprócz startu w barwach marki podczas regat, współpraca stawia także na partnerstwo przy projektach skierowanych do dzieci i młodzieży.

Mateusz Kusznierewicz nawiązał współpracę z British Automotive Polska S.A., Generalnym Importerem Land Rover. Mateusz pełni rolę Ambasadora nowego modelu Range Rover Velar. Decyzja o współpracy z Kusznierewiczem doskonale wpisuje się w kontekst zaangażowania marki Land Rover w żeglarstwo na świecie. Land Rover wspiera zmagania Ben Ainslie Racing Team (BAR Team) o Puchar Ameryki. Wiosną Mateusz odebrał kluczyki do Range Rovera Sport SDV6 HSE Dynamic, a już niedługo przesiądzie się do wyjątkowego Range Rovera Velar.

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej »

ok
Czartery Mazury